Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2016. gada 1. jūnijs

Mani jaunumi


Kopš februāra šeit neesmu publicējusi nevienu ierakstu, tāpat arī Svinibam.lv Facebook kontā jaunumi nav bijuši jau ilgu laiku. Vienīgi Svinibam.lv Instagram kontā ik pa laikam redzami kādi no veiktajiem darbiem. Ņemot vērā šo klusumu, vairāki cilvēki man ir rakstījuši un jautājuši vai vēl arvien ir pieejami manis gatavotie ielūgumi, galdu kartes un, protams, vislielākā interese par LIELAJIEM burtiem.
Pirmkārt, par to, kāpēc šāds klusums. Pirms pāris mēnešiem man tika uzticēts līdz šim nozīmīgākais, skaistākais un tai pat laikā arī viens no grūtākajiem darbiem - es kļuvu par mammu dēliņam Ernestam. :) Laiks skrien nemanot un brīži, kad pieķerties jaunumu publicēšanai šeit, tikpat kā nav. Šobrīd viss mans laiks un visa uzmanība tiek veltīta mazajam cilvēkam. 
Otrkārt, par to, vai manis veidotie darbi vēl arvien ir pieejami. Uz laiku esmu pārtraukusi ielūgumu, galda kartīšu un citu papīra lietu izgatavošanu, savukārt vēl arvien ir iespējams iegādāties LIELOS burtus Jūsu svinībām. To izgatavošanai esmu atradusi labus palīgus. :) LIELO burtu noma šajā sezonā būs daudz mazākā apjomā kā iepriekšējos gadus, jo burtu labošana, pārkrāsošana un tīrīšana pēc katras nomas reizes arī aizņem daudz laika, kura šobrīd nav.
Vēlos arī atvainoties tiem klientiem, kuri man ir rakstījuši un nav saņēmuši atbildes. Pamazām cenšos atbildēt uz visiem e-pastiem un ziņām Facebook, taču nedaudzajos dienas brīvajos mirkļos, tas neizdodas tik ātri kā gribētos.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru