Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2014. gada 21. aprīlis

Lieldienu brīvdienas


Pirmkārt vēlos Jums visiem novēlēt priecīgas Lieldienas! Lai arī šodien jau otrās Lieldienas, prieks par svarīgo notikumu - Kristus augšāmcelšanos, nemazinās. :) 
Ar laikapstākļiem šajās brīvdienās esam lutināti un ir sanācis izbaudīt pavasari par visiem 100%. Ceru, ka Jums tāpat. :)


Pirmās divas brīvdienas pavadīju savās mājās Grobiņā, satiekot un pavadot lielisku laiku ar saviem mīļajiem. Draudzenes Elīzas lauku mājās atklājām šašliku sezonu un es tiku pie šāda skaista saulcerīšu pušķa, kura autors ir mans mīļais Toms :) Šogad Lieldienu brīvdienās iekrita arī mana vārda diena.. Viena no manām vārda dienas dāvanām ir šis skaistais ritenis. Paldies, Tom! :)


Tad nu tagad katru dienu vizināmies, vizināmies un vēlreiz vizināmies.. Tiklīdz pabeigšu šo ierakstu, mēs atkal dosimies arā, lai braukātos. :)Bez visiem atpūtas brīžiem, šajās brīvdienās izdevās arī nedaudz pastrādāt un izgatavot šos pavasarīgos šampanieša krāsas ielūgumus ar sūnu zaļo banti. Ilgi tika meklēts īstais bantītes tonis, taču, kas meklē, tas atrod. :) 


Lai Jums burvīga šī diena!

*Foto lielākoties no Toma foto arhīva 


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru