Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2014. gada 11. februāris

Tā diena tuvojas.. esi gatavs/a! :)


Lai arī katru gadu domāju, ka Valentīndiena nav priekš manis un es tās svinēšanu pat īsti neatbalstu, vienalga no savas otrās pusītes šajā dienā gaidu kādu mīlestības apliecinājumu.. kaut vai pavisam mazītiņu :) Ticu, ka tā ir ar daudziem, tāpēc šodien piedāvāju Jums dažas vienkāršas idejas kā sagatavot mazus pārsteigumus, kādam, ko mīlam.
Brīnumsvecīte mafinā, kas gan var būt vēl vienkāršāks par šo? Neesmu mēģinājusi, vai no parastas brīnumsvecītes var uztaisīt sirsniņu, bet, šķiet, ka tam nebūtu jābūt pārāk sarežģīti. Ja arī nesanāk, tad galu galā arī parasta brīnumsvecīte derēs, jo mēs taču viens otram esam kā īsti brīnumi..


Dažreiz nemaz nevajag pasniegt dāvanu kādam citam, vari iepriecināt sevi un savu mājokli ar kādu jaunu interjera priekšmetu un vēl labāk, ja pašgatavotu. Te pavisam vienkārša pamācība kā pagatavot šos burvīgos zelta LOVE burtus.

Foto: www.breakfast-breakfast.co.uk

Šo var izdarīt ikviens, taču lai arī tas nav nekas sarežģīts, brokastotājam būs prieks un labi sācies rīts. 

Fotohttp: www.dandee-designs.com

Ja proti izšūt, tad varbūt šis ir Tev. Vēl citus izšūtu Valentīndienas kartīšu variantus vari atrast šeit.

Foto: www.80twenty.ca

Veselīga dāvana Valentīndienā būs paštaisītas raw jeb svaigēdāju trifeles. Svaigēdāju saldumu receptes meklē šajā lieliskajā blogā. Mans pēdējā laika atklājums un brīnums. 

Lai Jums sirsnīga un mīlestības pilna šī nedēļa! <3

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru