Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2013. gada 31. decembris

2013. kopsavilkums


Pēdējā 2013. gada diena. Šis gads Svinibam.lv ir pagājis darbīgāk kā visi iepriekšējie, ir saprasts, kurās darbības jomās ir jāturpina augt un kurās iespējams nav tik ļoti jācenšas to darīt. Kā iepriekš tā arī šogad izgatavoju daudzus kāzu, kristību, dzimšanas dienu un citu dažādu svinību ielūgumus, galda kartes un dekorus, taču lielākoties šajā gadā darbs bija saistīts ar Lielo burtu izgatavošanu Jūsu svinībām. Man prieks, ka Lielo burtu ideja ir iepatikusies arī Jums un Jūs tos tik radoši izmantojat savos svētkos! 

Foto: Agneta Jonele

Daudzi pāri tos izvēlējās, lai padarītu interesantāku savu kāzu fotosesiju vai dekorētu svinību vietu. Populārākais burts (simbols) šajā gadā bija &, tam sekoja burts A un L. Populārākais vārds, tāpat kā iepriekš, bija LOVE, taču šogad vairāki pāri to izmantoja arī kā vārdu VELO. Visbiežāk izmantotie iniciāļi bija A&A, J&S un A&Z. 

Foto: Raivo Sarelainens 

Šajā gadā populāri kļuva arī Lielie cipari dzimšanas dienu svinībās un jāsaka, ka ne tikai bērniem. :) Populārākais no iegādātajiem un iznomātajiem cipariem 2013. gadā bija 5.


Uzņēmumi Lielos burtus izmantoja savu logo izveidei, gan lai lietotu tos dažādos pasākumos kā dekorāciju, gan kā reklāmu birojos.Kāzu ielūgumi gatavi atdošanai.


Tāpat šogad ļoti radošs un interesants bija Ziemassvētku laiks ar dažādu dekoru radīšanu un piedāvāšanu Jums :) Šajā gadā es nekādi nebūtu varējusi iztikt bez lieliskiem atpūtas un iedvesmas brīžiem, par kuriem varējāt lasīt te un te. Visspilgtāk atmiņā palikušas brīvdienas Chill inn. Īstas brīvdienu mājas, vasara, jūra un pilnīgs miers..

2014. gads nesīs daudzas pārmaiņas un šogad es pavisam drosmīgi esmu nolēmusi tās pieņemt. Ar nākošā gada janvāri uzsākšu jaunu, interesantu darbu, kas man būs liels izaicinājums un noteikti liks ļoti daudz mācīties. Iespējams saistībā ar šīm pārmaiņām, es nākošajā gadā meklēšu kādu palīgu Svinibam.lv, bet par to jaunajā gadā.. :)

Lai arī Jums Jaunajā gadā daudz jaunu izaicinājumu un atklājumu, lai sapņi piepildās un ir uz ko tālāk tiekties! Laimīgu! ;)

2 komentāri: