Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2013. gada 8. oktobris

Bijām Romā

Lai kaut par dažām dienām pagarinātu vasaru, pagājušo nedēļu kopā ar Tomu pavadījām Romā. Vakaros +19, dienā +25.. mērķis sasniegts. :)
Es Romā biju pirmo reizi, tāpēc šoreiz vēlējos apmeklēt un redzēt visas populārākās apskates vietas. Lai arī rindas pie Vatikāna muzeja, Sv. Pētera bazilikas un Kolizeja ir milzīgas, vismaz vienreiz ir vērts tās izstāvēt. Iesaku arī uzbraukt/ uzkāpt Sv. Pētera bazilikas kupolā, no kura paveras plašs skats pār visu Romu. Tur tapušas liela daļa no mūsu fotogrāfijām. 
Lai nebūtu jānēsā līdzi fotokamera, arī šajā ceļojumā bildējām ar telefoniem. Bilžu kvalitāte ir zemāka, taču staigāšana un skatīšanās daudz ērtāka.
Visa Romas pilsēta ir kā viens liels muzejs, kuru, ja ļoti pacenšas, var aplūkot ~ 3-4 dienās. Šīs pilsētas piedāvātais ieskats vēsturē parāda daudz nežēlības un vardarbības. Tas atklājas gan mākslas darbos, ko redzējām Vatikāna muzejā, gan Kolizeja aprakstos. Labi, ka vēsture ir un paliek vēsture.Lai arī Toms norādīja, ka manis gatavotā lazanja ir gardāka :), mums ļoti garšoja itāļu ēdieni.Pēc vairāku draugu ieteikumiem, šī ceļojuma laikā izmantojām airbnb.com pakalpojumus un palikām dzīvoklī. Pēc mūsu pieredzes varu droši ieteikt arī Jums izmantot šo iespēju. Dzīvoklis pilnībā atbilda aprakstam un citu cilvēku atsauksmēm. Atrašanās vieta bija ideāla - tieši blakus Vatikāna muzejam un dzīvokļa saimniece bija ļoti draudzīga un izpalīdzīga.


Ņemot vērā, ka arī man ir maza mašīnīte, man šķita interesanta šo mazulīšu parkošanās - gan paralēli, gan perpendikulāri ietvei. :) 

Enerģija un saulīte uzņemta, tagad jāturpina darboties. Lai arī kāzu laiks ir pieklusis, darbi netrūkst un es turpināšu rādīt Jums skaistas lietas svinībām. :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru