Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2013. gada 1. augusts

Iepazīšanās

 

Pēdējā laikā tik bieži ir sanācis uzsākt sarunu un iepazīties ar cilvēkiem, pateicoties darbam Svinibam.lv. Un man ļoti patīk šīs iepazīšanās! :) Ikreiz ir prieks satikt un iedvesmoties no citiem radošiem cilvēkiem, kuri strādā svinību organizēšanas un noformēšanas jomā. 
Tā es satiku arī Ingu un Agnetu, radošo bannte.lv komandu. Inga organizēja šīs skaistās kāzas, kuras redzamas Agnetas radītajās fotogrāfijās. Ar mani Inga sazinājās, lai uzzinātu par iespēju svinību dekorēšanai un jaunā pāra fotosesijai izmantot manis piedāvātos Lielos burtus
Ielūkojoties bannte.lv mājas lapā, apskatot galerijas ar viņu rīkotajām svinībām, sapratu, ka esam uz viena viļņa! :) bannté organizēto svinību noformējums visur ir ļoti gaumīgs un sirsnīgs. Tā kā es cenšos visas piedāvātās lietas izgatavot ar lielu rūpību, pievēršot uzmanību katrai detaļai, un viņu darbi liecina par tādu pat attieksmi pret savu darbu, varu nešauboties Jums ieteikt svinību organizēšanu uzticēt Bannte.lv meitenēm. Ielūkojieties paši!
Vairāk foto variet aplūkot te.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru