Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2013. gada 20. augusts

Augusts

Lai arī augusts līdz šim ir bijis viens no darbīgākajiem vasaras mēnešiem, man ir izdevies saplānot visu tā, lai tomēr izbaudītu Latvijas vasaru un dažas brīvās dienas, cik vien labi tas iespējams. Latvija izbraukāta krustu šķērsu - Alūksne, Daugavpils, Aglona un visbeidzot Bernāti Liepājas pusē. Secinājums viens - mums ir ļoti skaista Latvija un vēl ir tik daudz ko redzēt. :)

Alūksnē es biju pirmo reizi. Pirmais iespaids ir ļoti labs! Man bija tā iespēja apmeklēt slavenos kapu svētkus. Tiešām iespaidīgi! Kurzemē kapu svētki šādi netiek svinēti, tāpēc tas bija kas jauns un neparasts.
Daugavpilī apmeklējām Rotko centru, kur man bija interesanti ne tikai aplūkot dažus izstādītos mākslinieka orģināldarbus un pašu centru, bet arī uzzināt vairāk par Daugavpili laikā, kad tajā dzīvoja Rotko, jo īpaši, tāpēc, ka tajā laikā pilsētā dzīvoja arī mana vecvecmamma.
Latgalē izbaudījām arī ezeru burvību. Devāmies laivu braucienā pāri Rušona ezeram, pa mazu upīti līdz Cirīša ezeram un pāri tam uz mūsu viesu namu. Šādu braucienu iesaku arī Jums un pati arī ļoti vēlētos atkārtot. Turklāt Latgalē ezeru pa pilnam, var katru gadu izvēlēties citu. :) Mēs uz ūdens pavadījām ~ 7 stundas. Brauciena laikā apstājāmies ezera krastā, lai sarīkotu nelielu pusdienu pikniku, kā arī lai izstaigātu dabas taku, kas atrodas uz vienas no Cirīša ezera salām. Kopumā par braucienu esmu sajūsmā, vienīgā nepatīkamā lieta laivojot bija dēles, kuras klupa virsū kājām dažu minūšu laikā pēc iekāpšanas ūdenī. Ņemot vērā, ka man šie mazie radījumi ļoti nepatīk, es centos ūdenī kāpt tikai galējas nepieciešamības gadījumā, lai arī ļoti būtu vēlējusies kādā no mūsu pieturvietām nopeldēties.Pagājušajā nedēļā izdevās dažas dienas pabūt atvaļinājumā Liepājas pusē Bernātos. Palikām lieliskā vietā Chill inn. Tur valdīja īsta brīvdienu atmosfēra - jūra, saule, priežu mežs, šūpuļtīkls, laba grāmata un mīļš cilvēks blakus.. :)

Izmantojām izdevību, ka esam tik tuvu Palangai un vienā no dienām devāmies arī uz turieni. Cilvēku jūra.


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru