Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2013. gada 26. jūlijs

Meklējot idejas dzimšanas dienas ballītei


Meklējot idejas dzimšanas dienas ballītei, esmu uzgājusi dažas tiešām jaukas lietas, kuras viegli un NEdārgi īstenot gan savā jubilejā, gan organizējot pārsteigumu kādam citam jubilāram.

Pirmajā foto variet redzēt pankūku kūku ar svaigām ogām. Kārdinoša! Domāju, ka šāda nedaudz netradicionāla kūka varētu lieliski iederēties vasaras dzimšanas dienas ballītē. :)


Skaists pārsteigums jubilāram būs grieztu dekors no baloniem, kuriem piestiprinātas jubilāram nozīmīgas fotogrāfijas vai fotogrāfijas, kurās jubilārs redzams kopā ar katru no dzimšanas dienas viesiem. Jāatceras, ka baloniem jābūt pildītiem ar hēliju, lai tie turētos gaisā. ;)

Foto: ohhappyday.com

Šis varētu būt mīļš sveiciens jubilāram no viņa viesiem. Palūdz lai svinību viesi sagatavo mazas apsveikuma vai vēlējuma zīmītes jubilāram. Saliec šīs zīmītes dažāda izmēra aploksnēs un izveido jubilāra gada skaitli uz sienas. Pavisam vienkārši!


Izmanto Svinibam.lv piedāvātos Lielos ciparus dzimšanas dienas fotosesijai! :)Pārskati fotogrāfiju mapīti, izvēlies un izdrukā vai nokopē smieklīgākās vai svarīgākās jubilāra (ja tas esi Tu, tad savas) fotogrāfijas dažādos izmēros un ar abpusējo līmlenti piestiprini pie svinību vietas sienas. 
Ieteikums -  vispirms pamēģini fotogrāfijas dzimšanas dienas skaitļa formā salikt uz grīdas, lai redzētu, cik daudz vietas tas aizņem un vai Tev to ir pietiekoši daudz.


Karstā vasaras dienā pasniedz draugiem atspirdzinošus dzērienu tikko no ledus spainīša. Turklāt spainīti vari lieliski izdekorēt kā šajā attēlā.

Lai svinības turpinās! :)

5 komentāri:

 1. Nav pārā interesantas idejas pietam daļa no tām bija arī man ienākušas prātā. Ideja par pankūku torti gan bij laba

  AtbildētDzēst
 2. ļoti foršas idejas dažas jau izmēģināju savā dzimšanas dienā

  AtbildētDzēst
 3. Paldies, ideālas idejas!

  AtbildētDzēst
 4. Idejas tiešām labas, malači, dāmas!! :)

  AtbildētDzēst
 5. Ideja, foto sienai ar bildēm ir baigi foršā.

  AtbildētDzēst