Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2013. gada 24. maijs

Ielūgumi vecākiem

Jau ilgāku laiku esmu iesaistījusies Mateja baznīcas bērnu kalpošanā ar nosaukumu "Karavāna".. Karavānas nodarbību laikā bērni spēlē dažādas sporta spēles, nodarbojas ar rokdarbiem, dzied un mācās par Dievu.
Tuvojas vasaras brīvlaiks un līdz ar to arī Karavānas ziemas sezonas beigas, tāpēc šajā nedēļas nogalē notiks šīs sezonas noslēguma pasākums, uz kuru bērni ieradīsies kopā ar vecākiem. Lai vecākus uzaicinātu, bērniem pašiem vajadzēja izgatavot ielūgumus. Man tika uzticēts uzdevums izdomāt, kādi tie būs :)
Domājot par ielūgumu dizainu, ņēmu vērā divas lietas - mums pieejamos materiālus (balts biezs papīrs un visdažādākās tapetes spilgtās krāsās, ar izteiktu reljefu no tapešu paraugu kataloga), kā arī to, ka ielūgumus izgatavos bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Tā kā Karavānai ir ļoti skaists logo, kurš ietver sevī mazus simboliņus, kas raksturo Karavānas nodarbības, es nolēmu tos izmantot ielūgumos.


Tātad ideja pavisam vienkārša - bērni no baltā papīra izgatavo taisnstūra formas kartiņu, ar manis izgatavotu kartona šablonu palīdzību uz krāsainās tapetes uzzīmē savu mīļāko Karavānas simboliņu, izgriež to un uzlīmē uz kartiņas. Diemžēl visiem simboliņiem nebija iespējams sagatavot šabloniņus, tāpēc bija pieejami sirds, putniņš, kronis un krustiņš.


Rezultāts sanāca ļoti skaists un bērni ļoti labi tika ar visu galā! Iespējams arī Jums tuvojas kāds notikums, uz kuru kopā ar bērniem variet šādus ielūgumus izgatavot.:)
Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru