Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2013. gada 22. aprīlis

Manas vārda dienas svinības..


Šoreiz stāsts būs par ēdienu :) 
Manas vārda dienas svinības norisinājās manas mammas mājās Grobiņā. Vēlējos saviem viesiem ļaut nogaršot ko jaunu un nebijušu, tāpēc piedāvāju svaigēdāju jeb raw saldumus - šokolādes trifeles un avokādo citronkūku, savukārt pamatēdienā pasniedzu Vairāk Saules ravioli. Šādu pamatēdiena izvēli noteica šīs produkcijas Latvijā ražotās un ekoloģiskās sastāvdaļas, kā arī mana dalība Womstar.lv rīkotajā Vairāk Saules ravioli degustācijā. Papildus degustējamai produkcijai iegādājos vēl citu veidu Vairāk Saules ravioli, jo viesu skaits nebija mazs - vairāk kā 10 cilvēki :) 


Ņemot vērā, ka tikai pāris no maniem draugiem bija iepriekš ēduši raw jeb svaigos saldumus, atsauksmes bija dažādas.. :) Mana kūka lielākajai daļai viesu garšoja, ja neskaita dažus iebildumus pret godži ogu dekorācijām, kurām esot rūgta pēcgarša. Trifeles viesiem šķita ļoti sātīgas un tās daudz ieēst nevarēja. 


Šokolādes trifeļu recepti variet atrast te. Savukār avokado citronkūku es gatavoju improvizējot ar pieejamajām sastāvdaļām. Man bija kūkas pamatnes masa, kas ir tā pati trifeļu masa, savukārt krēmam es izmantoju 4 gatavus avokado, sablenderējot tos kopā ar 3 ēd. karotēm medus un 1/2 liela citrona sulas. Tad kūkas pamatnē ar noņemamu ārējo malu, ieklāju plānu kārtiņu pamata masas un virsū smērēju avokado krēmu. Uz 3 stundām ieliku sacietēt saldētavā un gatavs!
Godži ogas.
Ravioli garšoja visiem! Vislabākās atsauksmes bija par jēra ravioli, kuri pazuda visātrāk, tad vistas un sēņu,  savukārt vismazāko popularitāti ieguva spinātu-siera ravioli, kaut gan atsevišķiem cilvēkiem tieši tie bija pirmajā vietā. Kopā ar ravioli piedāvāju 5 dažādas mērcītes - Vairāk saules oriģinālo siera mērci un tomātu mērci, paštaisīto ķiploku mērcīti, aso ķīniešu mērci un parasto krējumu, kā papildus sastāvdaļas piedāvāju dilles un parmezānas sieru. No mērcītēm līdera pozīcijā bija paštaisītā ķiploku mērcīte. :)
Lai Jums garda nedēļa!

2 komentāri:

 1. Interesanta izskatās avokado kūka!
  Sveiciens pagājušajā vārda dienā!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies par sveicieniem! :) Kūka tiešām sanāca garda!

   Dzēst