Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2013. gada 5. aprīlis

Ikdiena Instagram..


Šo ierakstu sākšu ar šīs nedēļas jaunumu, kurš redzams pirmajā fotogrāfijā! Tā ir LOVE statuja, kas turpmāk būs pieejama maniem klientiem viņu visskaistākajām fotosesijām :) Par šo ideju jāsaka paldies maniem draugiem Inesei un Krišjānim! 
Statuja ir liela.. tik liela, ka to nevarēju ielikt savā mašīnā. Vairāk foto un plašāku aprakstu par šo jauno kāzu dekoru es Jums pastāstīšu kādā no nākošajiem ierakstiem.


Arī mans Instagram konts tika pie fotogrāfijas ar skaistajām tulpēm, ar kurām dekorēju savas mājas Lieldienās. Par to rakstīju šeit.


Pēdējās nedēļās esmu izgatavojusi daudzus ielūgumus kāzām, dzimšanas dienām un, protams, kristībām. Šajā attēlā Kristīnes un Edgara kāzu ielūgumu tekstiņi, vēl neielīmēti tumši zilajos ielūgumos.


Ņemot vērā, ka Lielo bantīšu ielūgumi dažādās to variācijās ir populārākie no manis gatavotajiem ielūgumiem, manos krājumos ir visdažādāko toņu lentas. Beidzot arī tās ir sakārtotas un pārredzamas :)


Gads lido uz priekšu.. jau Aprīlis! Pārskatot savu plānotāju, saprotu, ka daudzas ieceres, kurām būtu jābūt jau īstenotām, vēl tikai tiek plānotas.. Lai arī laika apstākļi par to neliecina, kāzu sezona ir pavisam tuvu! Tāpat kā daudzi no Jums, arī es to ar nepacietību gaidu! :) Esmu priecīga, ka ar manu darbu Svinibam.lv man ir tā iespēja kaut nedaudz piedalīties Jūsu svinībās, saņemt tik daudz pozitīvo emociju no cilvēkiem, kuri gatavojas saviem priecīgajiem notikumiem - kāzām, kristībām, dzimšanas dienām... un, ja vēl man izdodas šos svētkus padarīt kaut mazdrusciņ skaistākus un īpašākus, tas sniedz milzīgu gandarījumu un motivāciju darīt vēl labāk un vēl vairāk!

2 komentāri:

  1. Lauriņ, tā statuja kaut kad būs arī latviešu valodā?

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Iespējams, ka kaut ko līdzīgu varētu izveidot latviešu valodā, taču būtu grūti ar garumzīmi uz Ī.. Pagaidām ir pieejami tikai angļu alfabēta lielie burti un arī statuja.

      Dzēst