Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2013. gada 18. marts

Pavasaris ir tuvu klāt :)


Lai arī vakar diena bija ļoti saulaina, aukstais vējš lika satuntulēties šallē līdz pat ausīm un uzvilkt cepuri dziļāk uz acīm.. Man bija liels pārsteigums, kad manas pastaigas laikā sastapu šo mārīti, kas pavisam lēnītēm šķērsoja ceļu. Tajā brīdī sapratu, ka, lai arī naktīs vēl joprojām ir -10, pavasaris ir pavisam tuvu klāt :)
Tāpēc šoreiz kādas pavasarīgas idejas, kā iepriecināt sevi un citus.


Ielaid savās mājās pavasari ar šādu spilgti zaļu zālīti podiņā. Nepieciešamie resursi ir pavisam nelieli - podiņš un sēklas zālītei (vislabāk izmantot tā saucamo "kaķu zāli" jeb auzas vai arī mauriņam domāto zāli).


Ja vēlies šo pavasarīgo podiņu uzdāvināt kādam citam, ietin to parastajā ietinamajā papīrā un apsien ar krāsainu lentu. Dāvana gatava! :)

2 komentāri:

  1. tajā pirmajā bildē, tā ir tāda sūnveidīgā zāle. aug tādos bumbuļos. pagājušajā gadā speciāli pasūtīju sēklas, auga smuki, bet pusceļā kaut kas samisējās un nedēļas laikā bija pa galam. iespējams vainīga slapjā vasara. šogad mēģināšu vēl :)

    AtbildētDzēst
    Atbildes
    1. Jā, tā pirmā ir ļoti smuka, bet nav tik vienkārši dabūjama.. Man gan patīk arī jebkura cita, kura ir spilgti zaļa un atgādina par pavasari :)

      Dzēst