Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2013. gada 6. janvāris

Jaunā gada sagaidīšana

Kā jau rakstīju iepriekš, šogad gadu miju, tāpat kā pagājušajā gadā, es sagaidīju Barselonā.. Līdzīgi kā aizvadītā gada pirmspēdējā dienā, devāmies uz Tibidabo, kur kalna virsotnē atrodas baznīca. Tajā mēs katrs kādu brīdi pasēdējām atsevišķi no citiem un pārdomājām aizvadīto gadu, kā arī piedomājām par nākošo.. Tika pieņemtas jaunas apņemšanās, izvirzīti jauni mērķi, iedomātas vēlēšanās, kuras gribētos nākošajā gadā piedzīvot.. 

Savukārt 31. decembris pagāja gatavojoties Vecgada vakara svinībām un Jaunā gada sagaidīšanai.. Diena paskrēja nemanot un arī gaidītā pusnakts pienāca un aizgāja nemaz īsti to neaptverot.. 


Kā jau Spānijā pieņemts, tieši pusnaktī ēdām 12 vīnogas un vēlējāmies 12 vēlēšanās nākošajam gadam.
Pēc pusnakts atvērām iepriekš iegādātas Jaunā gada pārsteiguma pakas - kas pakā iekšā, ar to sevi tajā vakarā jāizrotā. Šo ideju ļoti labi var izmantot arī paciņas sagatavojot pašiem, nevis izmantojot gatavās.
Man viss vakars bija jāpavada starp trīs vampīriem, jo vienīgai pakā atradās klauna deguns :) Scary


Vakara turpinājumā uz lapiņām uzrakstījām savas nākošā gada apņemšanās un vēlēšanās.. Kas vēlējās varēja tās sadedzināt uz piepildīšanos, kas gribēja, varēja savu lapiņu paturēt, lai pēc gada izlasītu.. Es savu paturēju.


Svētku fotosesija ;)Kā Jūs pavadījāt Jauno gadu?
Ražīgu Jums jauno darba nedēļu! Man tā būs pirmā šajā gadā :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru