Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2012. gada 7. decembris

Radošā dāvanu saiņošana..


Meklējot idejas Ziemassvētku dāvanu saiņošanai, esmu uzgājusi dažas patiešām skaistas un noderīgas.. Dalīšos arī ar Jums :) 
Uzreiz jāsaka, ka šogad salīdzinājumā ar pagājušo gadu (skatieties te), kad manis saiņotās dāvanas bija visai spožas, esmu atgriezusies pie dabīgajiem materiāliem un meklēju idejas, kā oriģināli iesaiņot dāvanas parastajā ietinamajā papīrā jeb kraftpapīrā.. 
Labi, ja var atrast skaisti apdrukātu kraftpapīru kā pirmajā attēlā, taču, ja neizdodas atrast kāroto, tad ar trafareta palīdzību var radīt īpašu un oriģinālu papīru pats, kā redzams turpmākajā attēlā. 
Rīgā kraftpaīru var iegādāties Baltijas papīra veikalā Tērbatas ielā 53, bet noteikti ir vēl arī citas vietas, kur tas nopērkams.

Šādā papīrā iesaiņotām dāvanām nav nepieciešamas ne lielas bantes, ne pušķi, pietiek tās apsiet ar vienkāršu pieskaņotu aukliņu.

Foto: www.followstudio.com

Vienkrāsainā papīrā iesaiņotās dāvanas var padarīt interesantākas, tās dekorējot ar dažādu krāsu dzijām vai aukliņām un citas krāsas papīra dekorācijām. Ziemassvētkos šīs dekorācijas var būt atbilstošā simbolika - eglītes, zvaigznītes, sirsniņas, briedīši utt., kā arī dabas materiāli - čiekuri, egļu zariņi, krāsainas rudens lapas utt.

  Foto: www. elisabethheier.blogspot.no

Foto: www.tinywhitedaisies.tumblr.com

  Foto: www.roostblog.com


Ja Jums padodas adīšana, kas neattiecas uz mani, tad iespējams dāvanu kastītei uzadīt "ausaini" kā šajā gadījumā.. vislabāk tādu, kuru dāvanas saņēmējs pēc tam var pats valkāt..

Foto: www.boxwoodclippings.com

Man ļoti iepatikās šī bumbuļdāvana. Lai gan šajā gadījumā izmantots gatavs anthropologie papīrs, šādi var izrotāt arī jebkuru citu papīru. Nepieciešamas pufīgas bumbiņas, kuras, manuprāt, iespējams iegādāties šūšanas piederumu veikalos, kā arī abpusējais skočs.

 Foto: http://us.anthropologie.com

Šajā gadījumā ietinamais papīrs aplīmēts ar krāsainām aplīšu uzlīmēm. Skaisti!

  Foto: www.projectwedding.com

Ļoti mīlīgas un ziemīgas ir šīs filca kastītes, kuru pagatavošanas instrukciju vari atrast te.


Pagaidām vēl līdz galam neesmu izlēmusi kā dāvanas saiņošu es, taču es to noteikti Jums parādīšu ;)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru