Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2012. gada 30. novembris

Kā nevajag darīt ar čiekuriem..


Otro reizi neilgā laikā nākas secināt, ka es pavisam maz zinu par čiekuriem.. Atceraties pavisam neseno ierakstu, kurā rakstīju par čiekuru dekorācijām un to kā čiekuri mani pārsteidza, siltumā atveroties. Tagad zinu, ka viņi ne tikai māk skaisti atvērties, bet arī aizvērties.. :)


Ieraudzīju šajā mājas lapā iepriekšējo foto un sapratu, ka ar manis salasītajiem čiekuriem es vēlos izdarīt to pašu un pagatavot no tiem skaistas eglīšu mantiņas un citas dekorācijas. Viss bija lieliski - čiekuri bija izžuvuši un atvērušies, tieši tādi kā foto, mājās bija atrodama arī balta ūdens emulsija, kurā čiekurus peldināt.. Pēc iegremdēšanas baltajā krāsā čiekuri izskatījās burvīgi un es jau iztēlojos, kāda izskatīsies mana Ziemassvētku eglīte..

Taču tad pienāca nākošās dienas rīts un es ieraudzīju, ka čiekuri izskatās tāpat kā tad, kad tos slapjus  atnesu no meža - aizvērušies un maziņi, tikai balti..


Mana doma par to, ka, ja čiekuri vienreiz izžūst, tad tie otrreiz vairs neaizveras, bija maldīga. Čiekurus samitrinot tie atkal aizveras. Turklāt šoreiz arī to žāvēšana nelīdzēja, jo krāsa sakalta ātrāk kā čiekuri paspēja atvērties.. Tagad paskatoties vēlreiz mājas lapu, kurā ieraudzīju šo ideju, redzu, ka arī tur čiekuri pēc krāsošanas atšķiras no izžuvušajiem. :)

Bet nekas, beigu beigās viss izvērtās labi - atradu pielietojumu arī šādiem čiekuriem. Kādu? Skaties kādā no nākošajiem ierakstiem. :)

Pēc šī starpgadījuma painteresējos par krāsām, ar ko vislabāk krāsot čiekurus, un man ieteica pūšamās baloniņkrāsas. Vai kādam ir labāki ieteikumi?

Foto: Toms Briedis

1 komentārs:

  1. Paldies, es arī šādu faktu nezināju! Paldies, ka padalījies ar pieredzi!:)

    AtbildētDzēst