Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2012. gada 6. augusts

DIY- dārza lampiņas


Pirms neilga laika man bija iespēja piedalīties kārtējā Mateja baznīcas auklīšu sadraudzības pasākumā (par vienu no šādiem pasākumiem es Jums jau esmu stāstījusi iepriekš). Šoreiz mums izdevās īsti dārza svētki ar ugunskuru, pašu sarūpētu maltīti, interesantām sarunām, aizlūgšanām un atkal kādu radošu darbiņu, par kuru tad arī šoreiz vēlos Jums pastāstīt..


Auklīšu pasākuma uzaicinājumā tika teikts, ka katrai ir jāpaņem līdzi stikla burciņa, kā arī mežģīnes un lentītes. 
Kad ieradāmies, sapratām kāds būs uzdevums - dārzs jau bija dekorēts ar krāsainām burciņu lampām. Vakara gaitā arī mēs no savām atnestajām burciņām pagatavojām burvīgas, cakainas stikla lampiņas.

Lai pagatavotu šādas lampiņas, nepieciešams:
1) Tukšas stikla burciņas (der dažādu izmēru un formu, pēc Jūsu vēlmēm);
2) Rupjas mežģīnes, kuras stiprināt pie burciņas pirms nopūšanas ar krāsu, kā arī mežģīnes (var nebūt rupjas), ar kurām dekorēt burciņu augšējo malu, kad krāsa nožuvusi
3) Pūšamā krāsa baloniņos (pajautājiet krāsu veikalā, kuras krāsas būtu piemērotākās šādai nodarbei :)
4) Gumijas (lai piestiprinātu mežģīni pie burciņas, taču nav obligāti nepieciešamas)
5) Smalka stieple, ja vēlaties karināmas lampiņas
6) Gumijas cimdi, lai nenosmērētos :)
Liekam mežģīni pie burciņas un vienā malā cieši turam kopā. Var izmantot arī gumiju, lai nostiprinātu mežģīni. Gumiju ņemam nost to pārgriežot, lai krāsa neizsmērētos.


Es izmēģinu nopūst savu pirmo burciņu :) Varu droši teikt, ka pie vienas burciņas Jūs negribēsiet apstāties un vēlēsieties izmēģināt visdažādākās mežģīnes un krāsu salikumus.


Mūsu izmantotās mežģīnes.
Ņemam nost mežģīni un skatamies, kas ir sanācis :)Kad nokrāsotās burciņas nožuvušas, tās iespējams dekorēt ar mežģīnēm, lentītēm, pērlītēm...
Lai Jums radoša atlikusī vasara! ;)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru