Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2012. gada 27. augusts

Augusts


Augusts strauji tuvojas beigām, bet vismaz pagaidām oficiāli vēl skaitās vasara un par rudeni un ziemu negribas domāt.. 
Līdz šim augustā Svinibam.lv bijis tikai viens ieraksts un pēc tā varētu spriest, ka vai nu Augusts ir bijis ļoti kluss svinību mēnesis vai tieši pretēji, ir bijis tik aizņemts, ka nav sanācis laika jauniem ierakstiem.. Šajā gadījumā patiesība ir kaut kur pa vidu..
Augusts sākās ar manu atvaļinājumu - nedēļu pilnīgā brīvībā un nedēļas nogali sen gribētā pārgājienā gar jūras krastu divatā (Liepāja - Jūrmalciems).


Šajā mēnesī beidzot, pēc gandrīz divu gadu Svinibam.lv pastāvēšanas, tika izveidota oficiālā Svinibam.lv lapa draugiem.lv. To variet aplūkot un sekot jaunumiem šeit.


Augusts ir bijis ļoti aktīvs Lielo burtu mēnesis.. Daudzi pāri tos izvēlējās izmantot savās kāzu fotosesijās.. Pavisam drīz varēšu ar Jums dalīties ar kādām fotogrāfijām no šīm fotosesijām.. Nedaudz jāpagaida līdz fotogrāfi tiks galā ar daudzo kāzu bilžu apstrādi..
Iepriekšējā bildē redzams burtu krāsošanas prieks - sākumā krāsa tiek burtiem, tad arī pašiem ;) Tā nu tagad izskatās manās mājās - daudz, daudz Lielo burtu :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru