Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2012. gada 9. jūlijs

4.dzimšanas diena! :)


Pirms neilga laika rādīju Jums ielūgumus uz manas krustmeitiņas Emīlijas dzimšanas dienas svinībām, kurus izgatavoja mana māsa Ildze.
Šoreiz par pašu dzimšanas dienas ballīti.. Tā notika kādā saulainā un siltā jūnija sestdienā, kad pie Emīlijas ieradās viņas labākie draugi no bērnudārza.


Viesus sagaidīja šāds sveiciens.. Viesu uzruna tika izrotāta ar krāsainām lentām, papīra dekorācijām un baloniem.


Svinību galds jeb galdiņš un dārzs tika dekorēts ar krāsainām karodziņu un papīra lampiņu virtenēm.Emīlijas viesi saņēma speciāli viņas svētkiem izgatavotas bumbuļainas cepurītes ar E burtiņiem :) Jubilārs cītīgi ēd kādā no nedaudzajiem brīžiem, kad ir izkāpis no piepūšamās atrakcijas.


Mazie viesi kopā ar jubilāru izklaidējās piepūšamajā atrakcijā un bija grūti pierunājami to atstāt pat uz īsu brīdi, lai paēstu vai piedalītos kādā rotaļā. 

Emīlijas dzimšanas dienas torte tika dekorēta ar mazām rozā un baltu karodziņu virtenēm. 
Visas attēlos redzamās dekorācijas izgatavoja mana māsa Ildze :) Es kā krustmāte piedalījos mazo viesu izklaidēšanā un piepūšamās atrakcijas sagādāšanā.

Lielisku Jums vasaru! ;)

3 komentāri:

  1. vienkāršas lietas, bet tik perfekti... arī mana vājība ir ballītes.. meklēju sīkumiņus, kas to padarītu īpašu. Paldies par jaunām idejām.

    AtbildētDzēst