Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2012. gada 23. februāris

LIELIE BURTIJau ilgāku laiku nevaru sagaidīt, kad beidzot varēšu Jums pastāstīt un parādīt Lielos burtus.. Beidzot tas brīdis ir klāt :) Bildes no Lielo burtu fotosesijas ir gatavas! Jū- hū!!

Kas ir Lielie burti un kādam nolūkam tie domāti? Lielie burti ir fotografēšanās aksesuārs, kuru iespējams izmantot visdažādākajās svinībās – kāzās, saderināšanās ballītēs, dzimšanas dienās u.c.

Bieži, gatavojoties kāzām, vedēji un jaunais pāris nonāk pie jautājuma, kas varētu būt vienojošais elements ciemiņu fotogrāfijām viesu grāmatai vai arī kā interesantā veidā fotografēties pašam jaunajam pārim.. Lielie burti ir domāti tieši šādiem nolūkiem.. Ceru, ka, skatoties bildes, Jums radīsies idejas arī Jūsu Lielo burtu fotosesijai..

Turpmākajās bildēs redzama Katrīnas un Igora fotosesija..Viņu kāzu diena jau šajā pavasarī :) Paldies Jums abiem, ka bijāt tik smuki, forši un atraktīvi! ;)

Un milzīgs paldies fotogrāfei Kristīnei Rožkalnei par brīnišķīgu, profesionālu darbu un lieliskām idejām.. Ja gatavojaties kāzām vai vēlaties sarīkot skaistu saderināšanās fotosesiju, iesaku sazināties tieši ar viņu.. Viņai lieliski izdodas :)

Un te arī es fotosesijas beigās iekļūstu dažās bildēs :D
Lielos burtus kāzu fotosesijās skaties te un arī te :)

Lielos burtus ir iespējams izīrēt vai iegādāties arī Jūsu fotosesijai, zvanot vai rakstot man – tel.28358484, e-pasts: svinibam@gmail.com

5 komentāri:

 1. Skaisti:)! Mani favorīti ir ar & zīmi uz melnā fona un ar sarkano kurpīti, viennozīmīgi:)!

  AtbildētDzēst
 2. kad brauksi uz manu balliiti (kaut kad jau saorganizeeshos), pakjer liidzi Lielos Burtus ;) Skaistaam bildeem un jautriibai :)
  Man patīk! d.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. To mēs noteikti varam sarunāt :) Gaidu Tavu ballīti!

   Dzēst
 3. Jau ilgāku laiku staigāju pa bodēm un vinmēr pievēršu uzmanību vai nav beidzot parādījušies burti/simboli bodēs, diemžēl nekas prātīgs nav parādījies. Skatos šis ir ļoti tuvu tam kādus gribu :) Varbūt vari atbildēt man uz epastu briedis1035@gmail.com par cenas apmēru, materiālu, izgatavošanas ātrumu :)

  AtbildētDzēst