Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2012. gada 3. janvāris

Manas Jaungada svinības..


Mans Jaungada stāsts jāsāk ar to, ka es 2012. gadu sagaidīju Barselonā, ciemojoties pie māsīcas Lienes un viņas ģimenes.. Jau sākotnēji nolēmām, ka paši sev radīsim greznas un īpašas Jaungada svinības un mums tas lieliski izdevās :)


Neoficiālās Jaungada svinības sākās vizinoties ar rolleri pa Barselonas izgaismotajām, naksnīgajām ielām.. Nevienu brīdi no manas sejas nepazuda smaids.. tik skaisti tas bija :)Bija arī Jaungada iebrišana Vidusjūrā.. (Atvainojos par bilžu kvalitāti :))


Turpinājumā pucēšanās un svētku galds..
Vai zinājāt, ka Spānijā Jaungada naktī, tieši pusnaktī jāapēd 12 vīnogas un jāievēlas 12 vēlēšanās, kā arī Jaunais gads jāsagaida jaunās sarkanās apakšbiksēs? :D Vēl viens, ne visai patīkams, jaunums priekš manis bija tas, ka Barselonā Jaungada nakts netiek sagaidīta ar uguņošanu.. Mums bija savi confetti..


Jauka ideja, lai pārdomātu iepriekšējā gadā piedzīvoto, bija rakstīt vēstuli ar lietām, kuras bijušas sliktas (kuras paši esam darījuši nepareizi vai piedzīvojuši) un kuras negribam ņemt līdzi Jaunajā gadā un šo vēstuli pēc tam sadedzināt.. Mana māsīca savukārt rakstīja labās lietas, kurām nākošajā gadā jāpiepildās..Liela daļa atlikušās Jaungada nakts pagāja malkojot vīnu un gleznojot nākošo gadu :) Šo ideju var izmantot jebkurās svinībās.. Gleznu temats var būt visdažādākais.. Manas māsīcas mājās jau ir glezniņu kolekcija par šādām tēmām: mūzika, prieks, mīlestība..Mans nākošais gads :)


Pirms gleznošanas iesaku pārvilkt svētku drēbes, jo citādi var sanākt kā man.. Gleznošana mani vienmēr aizrauj ;)


Vajag pavisam nedaudz, lai radītu sev burvīgus svētkus - lai Jums tas šajā gadā izdodas ne vienu reizi vien :)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru