Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2011. gada 27. maijs

Krāšņi papīra ziedi

Šoreiz kaut kas krāšņs un vasarīgs - skaisti kreppapīra ziedi, kurus iespējams izmantot kā dekorāciju, pagatavojot apsveikumus, iesaiņojot dāvanas vai dekorējot svinību telpas.
Tagad pastātīšu kā tos pavisam vienkārši izgatavot, bet kādā no turpmākajiem ierakstiem parādīšu kā es tos izmantoju dažādiem rotājumiem.. Seko līdzi! :)

Lai izgatavotu šādus kreppapīra ziedus, jums būs nepieciešami sekojoši materiāli:
1) Kreppapīrs
2) Šķēres
3) Līme (es šeit izmantoju līmi "Moment", bet ļoti labi der arī PVA)
4) Diegs
5) Kanapē maizīšu kociņš vai kaut kas tml.
6) Cirkulis (tas gan šeit nav redzams, jo bez tā var arī iztikt)

No kreppapīra izgriežam dažāda izmēra aplīšus (var vispirms aplīšus uzvilkt ar cirkuli, bet sanāks arī, ja brīvi tos uzzīmēsiet :) ) Aplīšu izmēram nav būtiski jāatšķiras - no mazākajiem veidosim augšējās ziedlapiņas, no lielākajiem apakšējās..

Tad no aplīšiem izveidojam tādas kā ziedlapiņas, sarullējot vienu apļa maliņu, kā redzams attēlā. Lai izveidotu zieda viducīti, paņemam kreppapīra strēmelīti un no vienas malas sagriežam to, lai vidiņš būtu spurains.

Tad vidiņu rullējam un līmējam uz kanapē kociņa. Kad vidiņš ir gatavs, līmējam klāt ziedlapas, sākot ar augšējēm (mazākajām) un beidzot ar lielākajām. Ik pa laikam salīmētās ziedlapiņas nostipriniet arī ar diega palīdzību. Kad ziediņš gatavs, variet kociņu izņemt.

Lai izdodas burvīgas, ziedošas svinības! :)

3 komentāri:

  1. Paldies par jaukajiem komentāriem! :)Prieks, ka mūsu idejas patīk un noder.

    AtbildētDzēst
  2. Paldies par idejam,man arī patīk ņemties ar tādām lietiņām,bet reizēm pietrūkst ideju un tad ir labi,ka ir kur tās smelties,vēlreiz paldies...

    AtbildētDzēst