Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2011. gada 16. janvāris

Bērnu ballīte :)

Pieņēmu uzaicinājumu piedalīties kādā lieliskā projektā Bēniņos. Tur notiek virtuāla bērnu ballīte :)


Diemžēl pagaidām man nav sanācis organizēt nevienu bērnu ballīti, taču es to noteikti gribētu darīt un ļoti iespējams, ka tieši šajā vasarā vienas tādas ballītes organizēšanā varēšu piedalīties – mana krustmeitiņa Emīlija svinēs savu 3. dzimšanas dienu :)
Šoreiz es mēģināju pasapņot par ideālās bērnu ballītes dekorācijām..
Katra ballīte, protams, sākas ar ielūgumu. Tiem noteikti jāatbilst ballītes tematikai un kopējam vizuālajam noformējumam. Manuprāt, lieliski, ja jubilāriņš pats arī var piedalīties to tapšanā, uzzīmējot kādu jauku zīmējumu vai izkrāsojot ielūgumu. (Diemžēl man šoreiz jāiztiek pašai bez jubilāriņa).
Sveiciens jubilāram dzimšanas dienu var padarīt īpaši jauku un atmiņā paliekošu. Man patīk ideja par trīsstūrveida karodziņiem, uz kuriem rakstīts sveiciens. Tas var būt ļoti dažāds, piemēram: „Apsveicam Emīliju :)”, Sveiciens dzimšanas dienā!”, „Emīlijai 3” vai vienkārši „Happy Birthday”;) Iedomājos, ka īpaši labi šāds sveiciens varētu izskatīties vasarā dārzā starp kokiem vai tml.


Lai ikviens justos ballītei piederīgs, noteikti vajag vienojošo elementu – dzimšanas dienas cepurītes.. Es iesaku tās izgatavot pašiem. Domāju, ka bērniem arī būtu interesanti griezt un līmēt rimbulīšus (vai citas formiņas) uz cepurītēm.Lieliska dekorācija un rotaļlieta, it īpaši, ja svinības notiek ārā, varētu būt krāsainas vēja dzirnaviņas. Izgatavošana pavisam vienkārša.

Šādas vēja dzirnaviņas var izgatavot gan lielas, kuras novietot dārzā kā dekorāciju, gan mazas, kuras var izmantot kā lielisku rotaļlietu.

Domājot par visām iepriekš pieminētajām dekorācijām, man ienāca prātā vēl viena, kas lieliski iederētos.. Tā ir dekorācija, kas ne tikai labi izskatās, bet arī lieliski garšo – manas draudzenes Madaras ceptās krāsainās šokolādes tējas kūciņas :) Receptīti variet atrast Madaras blogā.Kā arī pie visa pieminētā, ieteikums svinību viesiem (varbūt noder) – dāvanas mazajiem jubilāriem variet iesaiņot krāsainās bumbuļkastēs.

Lai ballīte turpinās! ;)

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru