Lai sazinātos, dod ziņu uz: svinibam@gmail.com vai zvani t.28358484

Būšu ļoti priecīga par taviem komentāriem un ieteikumiem :)


2010. gada 26. septembris

Ielūgumi..Krāsaini, klasiski ielūgumi svinībām :) Iespējamas dažādas krāsu variācijas atbilstoši izvēlētajai svinību krāsu gammai..

11 comments:

 1. Es gribēju vaicāt, vai lentīte ir pielīmēta tikai kartiņai no otras puses? Grasos taisīt tādas savai peciņai kristībām! Paldies par ideju! :)

  AtbildētDzēst
 2. Tieši tā, lentīte pielīmēta tikai no otras puses.. Prieks, ka manas idejas noder :)

  AtbildētDzēst
 3. Paldies, ar to tiku skaidrībā! Bet vai es jocīga, vai kā, bet man tās bantes tādas nesanāk! Tu sien kā parastu banti, vai arī taisi dubultmezgliņu? Atvaino par uzmācību! :)

  AtbildētDzēst
 4. Sienu gandrīz kā parastu banti bez dubultmezgla..

  AtbildētDzēst
 5. Nu ja, Tu izskatās esi uzsējusi pieklājīgu banšu daudzumu, tāpēc jau viņas ir tik smukas un kas svarīgākais - vienādas! :)

  AtbildētDzēst
 6. Tā kā ar līgavaini nolēmām organizēt zaļi - baltās kāzas, Lauras veidotie ielūgumi mani uzrunāja no pirmā acu skatiena. Vai tā bija zaļā lenta vai perfekti nostrādātais ielūgums - man ir grūti pateikt, bet galvenais, ka mūsu sadarbība izveidojās nevainojama. Varu teikt tikai vislabākos vārdus - rūpīgi, laicīgi un atsaucīgi - šie trīs vārdi raksturo mūsu sadarbību kāzu ielūgumu veidošanā :) Paldies Laurai :)

  AtbildētDzēst
 7. Mazliet vairāk kā pirms gada, aplūkojot internetā pieejamos ielūgumus, kas tika taisīti Latvijā biju pilnīgi pārliecināta, ka mani nekas no tā neinteresē, viss ir kaut kā tā ļoti parasti un garlaicīgi. Starp visiem ielūgumiem ieraudzīju šos, Lauras veidotos ielūgumus ar rozā lentīti. Tik skaisti, vienkārši tomēr eleganti. Viss bija pārdomāts līdz niansēm, pat teksta krāsa pieskaņota lentītei. Šeit arī atradu Lauras gatavotās galda kartes - taureņus. Joprojām esmu sajūsmā par sadarbību ar Lauru, un viņas radītajām lietām.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Paldies, Kristīne! :) Lai arī es zināju, ka Jums tāpat kā man ļoti patika mūsu sadarbība, priecājos to dzirdēt arī te :)

   Dzēst
 8. Savam bērnam vienmēr gribam dot to labāko- tā nu arī šoreiz meitiņas kristības plānojot gribējās skaistākos un maigākos ielūgumus visiem viesiem!!!! Un te tie bija! Lieliskās sadarbības rezultātā kristību viesi saņēma burvīgus ielūgumus- daži pat tos nevēra vaļā, lai nesabojātu skaistumu, lasījuši no augšas un apakšas lentītei! :D Tas jau ir lielākais kompliments- tātad rezultāts sasniegts. Visos svētku dekorējumos "viju" cauri maigo lentīšu tēmu kopā ar ziediem, baloniem, galda kartēm :) Mīļš paldies par jauko, saprotošo un veiklo sadarbību! Esmu priecīga , ka tieši Lauras gatavotie ielūgumi bija manas meitiņas, Katrīnas Austras, kristību dienas svētku noskaņas pirmie radītāji!!!!!!!!! PALDIES!

  Kristīne

  AtbildētDzēst